Ważne!

    Informujemy, że  każdy uczeń jedzący obiady w naszej stołówce ma możliwość otrzymania tzw. „dokładki” do obiadu zakupionego w danym dniu. Zdając sobie sprawę, że wiek dorastania ma swoje prawa :),  zachęcamy  chętnych do korzystania z tej możliwości. „Dokładki” są wydawane poza kolejnością.


Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie,

Witamy w nowym roku szkolnym 2018/2019.

smaknis w szkoleOd 1 stycznia 2013 roku zajmujemy się przygotowaniem posiłków w stołówce szkolnej  Gimnazjum nr 16 obecnie Szkoła Podstawowa nr 33. Jesteśmy przekonani, że „W szkole też można dobrze zjeść”. Doświadczenie, które posiadamy pozwala nam zapewnić, że obiady podawane w stołówce spełnią oczekiwania zarówno uczniów jak i rodziców.

Przyrządzamy posiłki w kuchni szkolnej wyłącznie z naturalnych produktów, korzystamy ze sprawdzonych dostawców spełniających wszelkie normy. Wyeliminowaliśmy całkowicie przyprawy zawierające szkodliwe składniki i konserwanty, zastępując je całą gamą ziół i przypraw korzennych. Gotujemy według prostych i smacznych przepisów. Jednocześnie, kiedy jest to tylko możliwe proponujemy poznanie nowych smaków.

Nasza dbałość w przygotowanie posiłków zaowocowała podczas niedawnej kontroli SANEPID’u bardzo wysoką oceną jakości podawanych potraw.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat obiadówaktualnym jadłospisem oraz regulaminem korzystania ze stołówki.

Życzymy Smacznego!