24 marca 2016 Autor smaknis Wyłączono

Witamy w nowym roku szkolnym 2023/2024.

30.08.2023

Informujemy, że w nowym roku szkolnym 2023/2024 obiady będą wydawane od 5 września, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach: klasy 4-8 na przerwach w godzinach 11:55 – 14:30. Klasy 1-3 w trakcie lekcji w godzinach 11:10 – 15:00.


21.05.2021

W związku z powrotem do szkoły uczniów z klas 4 – 8 bardzo prosimy rodziców o informację, w których dniach dzieci będą korzystać ze stołówki szkolnej.  Brak takiej informacji może skutkować brakiem możliwości wydania obiadu!!!!

Przypominamy jednocześnie, że obiady odwołane w październiku 2020 r będą rozliczane do końca roku szkolnego. Informację o ilości niewykorzystanych obiadów można uzyskać pod telefonem 502 390 149 lub mailowo: smaknis@smaknis.pl

 

19.03.2021

Informujemy, że w dniach  22.03 – 09.04.2021 z powodu ponownego zamknięcia szkół, stołówka nie będzie wydawać posiłków w sposób stacjonarny. Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość zamówienia obiadów w tych dniach na wynos.  Odbiór obiadów możliwy będzie w godzinach 12:00 – 15:00 w stołówce. Proponujemy również możliwość zamówienia obiadów z dowozem. Zamówienia prosimy składać telefonicznie pod numerem 502 390 149 lub mailem: zamowienia@smaknis.pl. Niewykorzystane obiady abonamentowe będą rozliczone w momencie powrotu dzieci do szkoły. Nie ma konieczności dodatkowego odwoływania obiadów za te dni.

Prosimy jednocześnie rodziców klas 1 -3 o rozliczenie abonamentów za dni 2 – 6.11. W przypadku wątpliwości co do wysokości kwoty prosimy o kontakt.

13.01.2021

Od 18.01 2021 będą wydawane obiady dla uczniów klas 1-3 w stołówce szkolnej.

Płatność za miesiąc styczeń wg obowiązujących zasad.

 


WSZYSTKIE INFORMACJE W DOTYCZĄCE OBIADÓW W STOŁÓWCE W LISTOPADZIE 2020 BĘDZIE MOŻNA ZNALEŹĆ W TYM MIEJSCU, Z UWZGLĘDNIENIEM BIEŻĄCYCH ZALECEŃ I NAKAZÓW DOTYCZĄCY PRACY SZKOŁY W ZWIAZKU Z COVID -19  !!! 

04.11.2020

Informujemy, że w dniach  9.11 – 29.11 2020 stołówka nie będzie wydawać posiłków – w związku z zamknięciem szkół – w sposób stacjonarny. Aktualnie istnieje możliwość zamówienia obiadów w tych dniach na wynos.  Odbiór obiadów możliwy będzie w godzinach 12:00 – 15:00 w stołówce. Proponujemy również możliwość zamówienia obiadów z dowozem. Zamówienia prosimy składać telefonicznie pod numerem 502 390 149 lub mailem: zamowienia@smaknis.pl

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE KLAS I – III

4.11.2020

Prosimy rodziców klas 1 -3 o rozliczenie abonamentów za dni 2 – 6.11. W przypadku wątpliwości co do wysokości kwoty prosimy o kontakt.

01.11.2020

Bardzo prosimy rodziców dzieci z klas I – III o deklarację czy będą Państwo korzystać z obiadów w listopadzie 2020 r. do czasu ewentualnego zamknięcia zajęć w szkole dla najmłodszych klas. Informację proszę o przesłanie na maila zamowienia@smaknis.pl lub sms’em na numer 502 390 149. Prosimy o wstrzymanie się z płatnościami abonamentowymi do końca tego tygodnia. W tym czasie zapadną prawdopodobnie decyzje co do sposobu dalszej pracy szkoły. W tym tygodniu najważniejsza jest informacja co ilości posiłków jakie stołówka musi przygotować w poszczególne dni.

INFORMACJE DOTYCZĄCE KLAS IV – VIII

01.11.2020

Rodziców dzieci z klas IV – VIII prosimy o nie wpłacanie opłat abonamentowych za obiady w stołówce szkolnej za miesiąc listopad 2020 r, do czasu ustalenia daty powrotu dzieci do szkoły. Przypominamy jednocześnie o możliwości odbioru zapłaconych posiłków październikowych z opcją obiadów na wynos w listopadzie po wcześniejszym zgłoszeniu pod numerem telefonu 502 390 149.

Abonamenty prosimy wpłacać jedynie w przypadku zamówienia obiadów na wynos lub obiadów zamawianych z dowozem (w ograniczonym zakresie). Zamówienia można zgłaszać pod numerem telefonu 502 390 149 lub mailowo zamowienia@smaknis.pl.

26.10.2020

W związku z tym, że w zaistniałej sytuacji epidemicznej zostały odwołane zajęcia  w klasach IV – VIII informujemy, że nie jest wymagane zgłaszanie rezygnacji z obiadów w tym czasie, tj. do 6.11.2020r. Obiady automatycznie są odwołane, a wpłaty przechodzą na kolejny okres wydawania obiadów.

Informujemy jednocześnie, że jest możliwy odbiór w tym czasie obiadów na wynos oraz w ograniczonym zakresie dowóz do domu. Prosimy o informację o chęci skorzystania z takiej możliwości.  Tel. 502 390 149.

 

 

Informacje na rok szkolny 2020/21

Opłaty za obiady

 • Warunkiem skorzystania z obiadów w stołówce szkolnej jest wypełnienie Karty Zgłoszenia Dziecka na obiady i złożenie jej w stołówce lub przesłanie mailem pod adres smaknis@smaknis.pl. Karta do pobrania tutaj
 • Opłaty abonamentowe za obiady wrześniowe (szczegółowe informacje i cennik tutaj)  należy wnieść do 01.09.2020r
  • Cena jednego obiadu abonamentowego dla uczniów klas 1-3 wynosi  10,50
  • Cena jednego obiadu abonamentowego dla uczniów klas 4-8 wynosi  11,50
 • W dniu 1.09 będzie możliwość zakupu obiadów w sklepiku szkolnym. Preferowana płatność kartą.
 • Regulamin opłat TUTAJ.
 • Zakup pojedynczego obiadu na dany dzień możliwe jest w sklepiku do godz. 9:00 – koszt 12,00 zł
 • Przypominamy, że obiady niewykorzystane w marcu są do odebrania we wrześniu. W przypadku wątpliwości dotyczących rozliczenia prosi,y o kontakt.

Wydawanie obiadów

 • Obiady wydawane będą od 2. września 2020 (środa).
 • Obiady wydawane będą zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Dyrektora Szkoły.
 • Bardzo prosimy uczniów o dostosowanie się, z uwagi na reżim sanitarny, do regulaminu wydawania posiłków.

Odwołania

 • Zgłaszania nieobecności dziecka na obiadach od 700 do godz. 800 danego dnia – osobiście w stołówce lub sms pod numer telefonu 502 390 149  (tylko zgłoszone nieobecności będą odliczone przy płatności w następnym miesiącu). Pracownicy stołówki nie są informowani o planowanych przez szkołę wyjazdach oraz wyjściach poszczególnych klas. Również takie nieobecności wymagają zgłoszenia przez rodzica/opiekuna.
 • Odliczenie obiadów w następnym miesiącu możliwe będzie tylko i wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu nieobecności.

Zamknięcie szkoły

 • W przypadku zamknięcia szkoły – nie wymagane jest zgłaszanie rezygnacji z obiadów. Obiady automatycznie są odwołane, a wpłaty przechodzą na kolejny okres wydawania obiadów.
 • Zapłacone obiady można odebrać osobiście w stołowce szkolnej (zgodnie z zasadami opisanymi w procedurach)
 • Zapłacone obiady można zamówić z dowozem do domu po uprzednim ustaleniu telefonicznym 502390129.

 


Informujemy, że w okresie wakacyjnym istnieje możliwość zamówienia rodzinnych obiadów abonamentowych. Cena obiadu abonamentowego wynosi 12,50 wraz z opakowaniem.

Istnieje również możliwość odebrnia w okresie wakacyjnym  niewykorzystanych obiadów zapłaconych w marcu.  

 

Szanowni Rodzice.

W odpowiedzi na liczne pytania związane z rozliczeniem obiadów niewykrzystanych w bieżącym roku szkolnym z powodu zamknięcia szkół informujemy, że opłaty wniesione w marcu za obiady będą rozliczone przy płatnościach za wrzesień w roku szkolnym 2020/2021. Wyjątkiem są dzieci klas 8, które kończą w tym roku naszą szkołę. Niewykorzystane kwoty abonamentów będą zwrócone przelewem na konto do końca czerwca 2020r.

Przypominamy jednocześnie, że istnieje możliwość odbioru obiadów w czerwcu w naszej stołówce na wynos. Możliwe jest również skorzystanie ze stołówki w przypadku gdyby dziecko pojawiało się na kosultacjach w szkole lub po 7.06 sytuacja się jeszcze zmieniła.

 W związku z zamknięciem szkół z powodu panującej epidemi koronowirusa informujemy, że stołówka szkolna jest zamknięta od 16.03.2020 do odwołania. Obiady opłacone za dni 16.03 – 31.03 będą przeniesione na następny okres rozliczeniowy. Wydawanie obiadów zostanie wznowione niezwłocznie po ponownym otwarciu szkoły. 

 

Witamy po feriach!

Zapraszamy od poniedziałku 10 lutego. Przypominamy o płatności za obiady. Informację o wysokości abonamentu można znaleźć TUTAJ.

WAŻNE / UWAGA

Dzień 31 października jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych (szkoła realizuje opiekę nad dziećmi).  Stołówka szkolna wydaje obiady jak w każdy dzień. W przypadku nieobecności dziecka przypominamy o konieczności odwołania obiadu do godziny 8:30.

 

 

Dzień 14 października (Dzień Nauczyciela) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych (szkoła jest czynna ale zajęcia odbywają się innym harmonogramem).  Stołówka szkolna wydaje obiady jak w każdy dzień. W przypadku nieobecności dziecka przypominamy o konieczności odwołania obiadu do godziny 8:30.

 

 

Witamy wszystkich po wakacjach. Zaczynamy już 2 września. Zapraszamy wszystkich nowych uczniów szkoły do spróbowania naszych obiadów. Jesteśmy przekonani, że zostaniecie z nami już do końca nauki w naszej szkole :).

Rodziców prosimy o zapoznanie się z zasadami pracy stołówki, które można znaleść na naszej stronie w odpowiednich zakładkach.

My zabieramy się już za gotowanie !!! Do zobaczenia w poniedziałek.

 

 

Informujemy, że w czasie wakacji istnieje mżliwość wykupienia obiadów abonamentowych na miejsu lub na wynos. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt tel. 502 390 149, 512 512 506 669  lub mailowy smaknis@smaknis.pl.


W CZERWCU, nie ma możliwości odwoływania obiadów dla klas 8 SP i 3 Gimnazjum, ze względu na brak sposobu przeniesienia nieobecności na następny miesiąc. Zapraszamy po odbiór obiadów  na wynos od godz. 12:00 do godz. 17:00.


 

Szanowni Państwo!

Maj jak co roku jest miesiącem wyjazdów klasowych na zielone szkoły. Prosimy pamiętać o odwoływaniu obiadów (również nie zapłaconych – mamy początek miesiąca). Stołowka nie jest szczegółowo informowana przez szkołę lub wychowawców kto i w jakim czasie będzie nieobecny. Przpominamy, że obiadów nie odwołanych nie będzie można odliczyć w czerwcu.

 


  W związku z informacją o zawieszeniu strajku informujemy, że wszystkie odwołane obiady można odliczyć w maju. Ponownie zapraszamy wszystkch, którzy odwołali obiad „na czas strajku”. Przypominamy jednocześnie, aby przekazać informację o przdłużeniu odwołania w przypadku nieobecności dziecka w dniach 29-30 kwietnia.

W dniach egzaminów stołówka jest czynna. Obiady wydawane są w godzinach 11:00 – 14:00.

W czasie trwania protestu nauczycieli kuchnia będzie wydawać posiłki, które zostały wcześniej wykupione w godzinach 11:00 do 14:00. Istnieje możliwość odbioru spakowanych obiadów do domu. Wejście do stołówki bocznym wejściem. Jednocześnie prosimy o zgłaszanie ewentualnych rezygnacji z obiadów w trakcie trwania strajku. Odwołane obiady będą do wykorzystania w miesiącu maju.

 


Ważne!

    Informujemy, że  każdy uczeń jedzący obiady w naszej stołówce ma możliwość otrzymania tzw. „dokładki” do obiadu zakupionego w danym dniu. Zdając sobie sprawę, że wiek dorastania ma swoje prawa :),  zachęcamy  chętnych do korzystania z tej możliwości. „Dokładki” są wydawane poza kolejnością.


Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie,

Witamy w nowym roku szkolnym 2018/2019.

smaknis w szkoleOd 1 stycznia 2013 roku zajmujemy się przygotowaniem posiłków w stołówce szkolnej  Gimnazjum nr 16 obecnie Szkoła Podstawowa nr 33. Jesteśmy przekonani, że „W szkole też można dobrze zjeść”. Doświadczenie, które posiadamy pozwala nam zapewnić, że obiady podawane w stołówce spełnią oczekiwania zarówno uczniów jak i rodziców.

Przyrządzamy posiłki w kuchni szkolnej wyłącznie z naturalnych produktów, korzystamy ze sprawdzonych dostawców spełniających wszelkie normy. Wyeliminowaliśmy całkowicie przyprawy zawierające szkodliwe składniki i konserwanty, zastępując je całą gamą ziół i przypraw korzennych. Gotujemy według prostych i smacznych przepisów. Jednocześnie, kiedy jest to tylko możliwe proponujemy poznanie nowych smaków.

Nasza dbałość w przygotowanie posiłków zaowocowała podczas niedawnej kontroli SANEPID’u bardzo wysoką oceną jakości podawanych potraw.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat obiadówaktualnym jadłospisem oraz regulaminem korzystania ze stołówki.

Życzymy Smacznego!